1. Send comments or questions.
  2. Full Name*
    Please enter your full name.
  3. Company*
    Please enter your company
  4. E-mail*
    Invalid email address.
  5. Phone #
    Invalid Input
  6. Subject*
    Please make a selection
  7. Comments
    Invalid Input
  8. Just a simple security measure to prove you are a human.
  9. * = Required

Participant Information

  • 2014
    • 1st Place Lindblom Math and Science Academy - Kaylen Herring and Donald Rapier
    • 2nd Place Walter Payton College Prep - Lenny Brahin and Luisa Cusick
    • 3rd Place Kennedy High School - Jenna Bilak and Husam Haj
    • Best Speaker Devon Bright-Patterson ($2,000 Performance Trust College Scholarship)
      • 2nd Place Speaker: Lenny Brahin ($1,500 Performance Trust College Scholarship)
      • 3rd Place Speaker: Luisa Cusick ($1,000 Performance Trust College Scholarship)
      • 4th Place Speaker: Donald Rapier ($1,000 Performance Trust College Scholarship)
      • 5th Place Speaker: Kaylen Herring
      • 6th Place Speaker: Evan Elkin
      • 7th Place Speaker: Husam Haj
      • 8th Place Speaker: Jenna Bilak
  • 2013
    • 1st Place Whitney Young Magnet - Jeron Dastrup and Kat Sears
    • 2nd Place Lane Tech College Prep - Ayesha Patel and Nahin Cano
    • 3rd Place Walter Payton College Prep - Meg Young and Matthew McColgan
    • Best Speaker Jeron Dastrup
      • 2nd Place Speaker: Meg Young
      • 3rd Place Speaker: Kat Sears
      • 4th Place Speaker: Ayesha Patel
      • 5th Place Speaker: Nahin Cano
    • 2012
      • 1st Place Whitney Young Magnet - Jeron Dastrup and John Vitzileos
      • 2nd Place Northside College Prep - Jennie Wang and Pauline Esman
      • 3rd Place Morgan Park High School - Janae Meaders and Kaylyn Willis
      • Best speaker Jeron Dastrup
        • 2nd Place Speaker: Janae Meaders
        • 3rd Place Speaker: Jennie Wang
        • 4th Place Speaker: Pauline Esman
        • 5th Place Speaker: John Vitzileos
    • 2011
      • 1st Place Whitney Young Magnet - Hanna Nasser and Marcel Roman
      • 2nd Place Northside College Prep - Jennie Wang and Pauline Esman
      • 3rd Place Jones College Prep - Hollie Davis  and Bruce Weber
      • Best speaker: Bruce Weber
        • 2nd Place Speaker: Marcel Roman
        • 3rd Place Speaker: Hanna Nasser
        • 4th Place Speaker: Janae Meaders
        • 5th Place Speaker: Jennie Wang
    • 2010
      • 1st Place Northside College Prep - Tom Trieu and Mitchell Caminer
      • 2nd Place Lane Tech - Josh Rivera and Brea Cochran
      • 3rd Place Jones College Prep - Hollie Davis and Bruce Weber
      • Best Speaker: Josh Rivera
        • 2nd Place Speaker: Tom Trieu
        • 3rd Place Speaker: Mitchell Caminer
        • 4th Place Speaker: Janae Meaders
        • 5th Place Speaker: Bruce Weber